
SportCity steunt Mission Summit
SportCity steunt Mission SummitBij SportCity willen wij iedereen helpen aan een gezonde en sportieve leefstijl. Wij coachen en stimuleren waar nodig en gewenst. Voor 2016 hebben wij een goed doel gekozen dat dicht bij ons staat. Iedereen moet in staat zijn te kunnen bewegen, thuis of op de sportclub. Daarom hebben wij gekozen voor Mission Summit. Met Mission Summit wordt geld opgehaald dat besteed zal worden aan Project Y. Dit is een onderzoek waarin zal worden onderzocht hoe het kan dat Multiple Sclerose (MS) zich bij iedere patiënt op een andere manier en op een ander tempo ontwikkelt. Niels van Buren is mede-oprichter van de Stichting Mission Summit en heeft zelf MS. In april is hij gestart met zijn uitdaging: het beklimmen van de Mount Everest en in mei is dit gelukt! Hiermee is Niels de eerste man met MS die de top van de Mount Everest heeft bereikt.
Het gehele jaar door organiseren wij challenges en events waar wij en alle deelnemers zich inzetten voor Mission Summit en zo streven naar een wereld zonder MS. Zo hebben wij bijvoorbeeld een boekenmarkt georganiseerd, diverse spinningmarathons en staat er nog veel meer op de planning!
Op deze pagina kunt u als SportCity-lid of als sponsor van het SportCity-team meedoen aan een challenge en uzelf laten sponsoren. Daarnaast kunt u ook een donatie doen aan ons gehele team. Zo draagt u ook een steentje bij aan de strijd tegen MS. Hartelijk bedankt!